Zákony pro lidi

6. 6. 2020

NOVINKA!

Předplatitelé Daní pro lidi a Mezd pro lidi získávají ZDARMA plnou PLUS verzi portálu Zákony pro lidi jako bonus k uhrazenému předplatnému.

Zákony pro lidi jsou Váš maják v moři paragrafů.
Všechny předpisy Sbírky zákonů ČR v aktuálním znění najdete v rámci jednoho portálu.

Ideální pro: právníky, zaměstnance veřejné správy, statutární zástupce, studenty práv, pro ty, kteří potřebují mít za každých okolností přístup k informacím z oblasti práva – zaměstnanci firem, podnikatelé, živnostníci, lidé v terénu či na cestách. Pro zájemce, kteří se zabývají historií a vývojem tuzemských právních předpisů.

Výhody, jež Vám přináší PLUS verze
1. S PLUS verzí Zákonů pro lidi máte k dispozici veškerou sbírku zákonů ČR – současnou i historickou.
2. Zákony pro lidi PLUS obsahují archiv všech předpisů od roku 1945 do současnosti, včetně Sbírky mezinárodních smluv od roku 2000.
3. Intuitivní nástroje pro práci se zákony: Citační asistent (nástroj na tvorbu trvalých odkazů na citace předpisů a jejich částí) a Novelizace (vidíte datum a poslední změny novelizovaného zákona).
4. Chytré funkce: Porovnání znění" pro porovnávání dvou účinností najednou (každá účinnost se zobrazí jinou barvou) a funkce Zobrazovat zrušená ustanovení, kdy se zobrazují i zrušené zákony.
5. Do PLUS verze se nyní připravuje přehled právních předpisů Evropské unie a rozhodnutí našich soudů.
6. Export předpisu do PDF (včetně rozdílů a komentářů) a export předpisu do DOCX (včetně komentářů).

Standartní výhody portálu Zákony pro lidi
1. Můžete si vytvořit svůj vlastní seznam "oblíbených" předpisů.
2. Můžete na e-mailovou adresu dostávat informace o změnách předpisů, včetně změn Vašich "oblíbených".
3. Můžete psát svoje vlastní poznámky a komentáře k ustanovením předpisů. (Vidíte jen vy.)
4. Máte k dispozici "klikací" odkazy v textech předpisů.
5. Máte k dispozici aplikaci Zákony po lidi pro Android s Vašimi oblíbenými předpisy a komentáři.

Jak aktivujete jako předplatitel Daně pro lidi nebo Mzdy pro lidi portál Zákony pro lidi v plné PLUS verzi?
1. Po úspěšné koupi Vámi vybraného portálu Daně pro lidi/Mzdy pro lidi dostanete do 48 hodin aktivační e-mail s předmětem: Aktivace bonusového předplatného Zákony pro lidi. (Jeho součástí je aktivační kód a aktivační odkaz.)
2. Vyhledejte si a otevřete e-mail.
3. Přihlaste se do svého účtu na https://www.zakonyprolidi.cz/.
4. Pokud účet nemáte, je zapotřebí si ho založit a potvrdit registraci skrze odkaz, který Vám přijde do e-mailové schránky. Registraci lze provést zde: https://www.zakonyprolidi.cz/uzivatel/registrace
5. Poté, co jste úspěšně přihlášeni ve svém účtu na Zákonech pro lidi, použijte speciální odkaz pro zadání aktivačního kódu.
6. Ze Zákonů pro lidi PLUS Vám přijde e-mailem potvrzení o úspěšně dokončené aktivaci Zákonů pro lidi PLUS.
7. Užívejte si zákony spolu s portály Daně pro lidi/Mzdy pro lidi.

Nejčastěji kladené otázky
Jak fungují aktivační kódy?
- Aktivační kód funguje jednorázově. Portál Zákony pro lidi PLUS máte tedy aktivovaný po celou dobu předplatného portálu Daně pro lidi/Mzdy pro lidi. Pro další rok tedy nejde znovu použít.

Kdy se spustí aktivace portálu Zákony pro lidi PLUS?
- Aktivace se spustí ode dne zaktivování portálu. Po úspěšné koupi Vámi vybraného portálu přes aktivační e-mail, který dostanete do 48 hodin s předmětem: Aktivace bonusového předplatného Zákony pro lidi.

Mám bonusový přístup do portálu Daně pro lidi nebo Mzdy pro lidi. Mám nárok na Zákony pro lidi PLUS?
- Nikoliv. Pokud jste skrze speciální nabídku mohl zdarma otestovat portál Daně pro lidi nebo Mzdy pro lidi, nevztahuje se k němu přístup do PLUS verze Zákonů pro lidi. Plná verze Zákonů pro lidi PLUS je jen pro platící klienty.

V případě dotazů a technických potíží, neváhejte kontaktovat
Služby zákazníkům Daně a mzdy pro lidi
na tel. +420 212 247 860
nebo e-maily sluzby@daneprolidi.cz, sluzby@mzdyprolidi.cz.

info@svaz-ucetnich.cz
  www.svaz-ucetnich.cz